Pondělí 20. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 29, 2018

Krátké představení Vaší osoby: 

Je mi 27 let a jsem absolventkou Mendelovy univerzity, oboru Rozvoj venkova na Ústavu krajinné a aplikované ekologie Agronomické fakulty. V současné době pracuji v oboru, který jsem studovala na střední průmyslové škole, a to jako projektový kontrolor a hlavní nákupčí v zahraniční strojírenské firmě. Mezi mé záliby patří zejména sport. Ráda běhám, hraji volejbal, tenis a aktivně provozuji i další sportovní aktivity. Miluji procházky v přírodě se svým psem. Nejraději se procházím po nádherných lesích Hádů a v Mariánském údolí, kde si vždy vyčistím hlavu od každodenních starostí. Hodně blízko mám i k lidovému folkloru, a proto každý rok oblékám líšeňský kroj a účastním se Líšeňských hodů. Jsem člověk jako Vy, žádný politik a ráda bych své vědomosti získané za dobu mého několikaletého studia využila k tomu, aby vývoj Líšně směřoval tím správným směrem a její obyvatelé se zde cítili i nadále spokojeně a bezpečně.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

V Líšni žiji od narození a mám k ní velmi hluboký vztah, a proto bych se ráda stala součástí rozhodovacího orgánu, který má v rámci svěřených pravomocí hlavní slovo v tom, co se v Líšni bude dít, a jakým směrem se bude její další vývoj ubírat. Na Líšni mi záleží, protože je to můj domov a má srdeční záležitost.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

Říkají o mně, že jsem cílevědomá a svědomitá a obě tyto svoje vlastnosti bych ráda využila k tomu, abychom se v Líšni měli všichni ještě lepé než doposud. Zajímá mě oblast ochrany životního prostředí, ať už jde o zachování a výsadbu zeleně, o rozumné a šetrné územní plánování a výstavbu zachovávající krajinný ráz a genius loci našeho místa nebo třeba o otázku odpadového hospodářství. Důležitá je pro mne také péče o seniory, kterým je v našem programu věnována nemalá část. Líšeň je, aspoň pro mě, ideálním místem pro život. Místem, kde bych ráda vychovávala své děti a žila se svou rodinou, a proto chci být součástí toho, když se o tomto místě rozhoduje a podílet se na jejím zkrášlování a rozvoji.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

V následujícím volebním období bych byla ráda, kdyby se v Líšni podařilo regulovat výstavbu a udržet ji v rozumné míře. Kdyby se dbalo ještě více o zeleň, a kdyby se posílila bezpečnost. Také bych ráda více otevřela radnici lidem, aby každý, kdo sem přijde s nějakým problémem, odcházel s vhodným řešením a spokojen. Zapomínat by se nemělo ani na naše nejstarší, pro které bychom rádi zřídili domov pro seniory a asistenční službu, která jim zjednoduší jejich každodenní život.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

Nejzávažnějším problémem v Líšni je dle mého v poslední době hlavně zvyšující se kriminalita, nepořádek a tlak developerů na živelnou výstavbu.

Líšeň je svérázná, je svá a ráda bych ji takovou zachovala i pro naše děti, aby byly hrdé na to, že jsou Líšňáci a cítili se v Líšni šťastně a bezpečně.

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

Velmi kladně hodnotím úpravu a otevření Rokle jako klidové a relaxační zóny plné zeleně a přírody přímo uprostřed panelového sídliště. V dnešní době velkých klimatických změn ji nevnímám pouze jako park, kde lidé najdou klid a odpočinek, ale zejména jako přírodní prvek, který pomáhá zvyšovat ekologickou stabilitu celého území betonové džungle panelového sídliště, a zajišťuje útočiště mnohým rostlinným a zejména živočišným druhům.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.