Středa 22. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 29, 2018

 

Krátké představení Vaší osoby: 

Je mi 48 let, jsem ženatý a máme jedno dítě. Líšeňákem jsem od roku 1997. Mám střední odborné vzdělání a od roku 1988 jsem pracoval v několika telekomunikačních a počítačových firmách. Od roku 2017 se živím jako OSVČ, IT technik. V roce 2010 jsem založil spolek Zaměstnanost z.s. jehož posláním je vytvářet podmínky pro začleňování nezaměstnaných osob do pracovního procesu. Úspěšně jsme zrealizovali dva projekty EU a v současné době provozujeme portál pro podporu začínajícím a malým podnikatelům.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

Je to nejlepší možnost pro každého, kdo se chce pokusit svou aktivitou zlepšit kvalitu života v Líšni.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

Dopravě a bezpečnosti.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Tak, aby Líšeň zůstala skvělým místem pro své obyvatele.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

V poslední době jsem bohužel stále častěji svědkem rušení nočního klidu ze strany osob evidentně pod vlivem alkoholu či omamných látek. Děsí mě také odhozené injekční stříkačky nejen v okolí dětských hřišť. Byl bych velmi nerad, aby situace v Líšni kvůli případné nečinnosti dotčených orgánů vygradovala jako např. v Obřanech, kde občany dlouhodobě terorizuje parta narkomanů.

Přestože jsem tvrdým odpůrcem tzv. dopravního fašismu v ČR, který se vyznačuje trestáním snadno odhalitelných a bagatelních přestupků tak, aby bylo na pokutách vybráno co nejvíce, rád bych se zasadil o to, aby byli v Líšni  postihováni řidiči, kteří své vozy parkují způsobem, který vytváří nepřehledné a nebezpečné situace. To se podle mého názoru bohužel nyní neděje.

V obou případech je potřeba tlačit na příslušné orgány tak, aby konaly a vše neskončilo jejich tradiční výmluvou: „S tím nemůžeme nic dělat“.

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

Podle mého názoru se povedla 1. část rekonstrukce Polikliniky Horníkova. Po dokončení interiéru budou mít občané dostupné zdravotnické i nezdravotnické služby v krásném prostředí. Hrdý jsem na to, že jsem Líšeňák. Kdo je víc?

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.