Středa 22. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 29, 2018

Krátké představení Vaší osoby: 

(*1974) Vystudovala jsem PřF UK v Praze obor geologie a paleontologie a pracuji v Archeologickém ústavu AV ČR v Brně. Jsme vdaná a mám dvě děti. Moje koníčky vedle dětí je zahrádka, chalupa, houbaření, historie, cestování a příroda.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

Rozhodla jsme se kandidovat, protože bych chtěla pomoci při řešení problému v Líšni se kterými se jako obyvatelka, a i jako matka setkávám.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

Osobně bych se chtěla věnovat propojení mezi generacemi, protože to myslím v Líšni chybí. Aby různé generace byly blízko sebe a propojitelné, protože každá generace má co říct jiné generaci. Toto propojení zde chybí a myslím, že je to škoda.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Měla by pokračovat v započatém trendu a vedle mladých rodin s dětmi by měla více zapojovat střední a starší generaci do života v Líšni.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

Je nedostatek stále bytu pro mladé rodiny a pro seniory a domy s pečovatelskou službou. Další problém je stále nedostatek tříd ve MŠ ZŠ. Dále chybí popelnice na tříděné elektro a kovy. A i doprava stále není úplně vyřešena.

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

Jsme hrdá na to, že se daří postupně znovubudovat školky a školy. Vybudovalo se mnoho dětských hřišť. Revitalizovala se rokle.  A celkové prostředí v okolí bytových domů v Líšni se hodně zlepšilo.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.