Středa 22. května 2024
Vložil pavel on August 26, 2018

Krátké představení Vaší osoby: 

Od r. 1992 zastupitel ZMČ Brno-Líšeň, postupně člen jeho Kontrolního a Finančního výboru,  Komise RMČ stavební a životního prostředí, po 3 volební období zastupitel města Brna.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

Chci zhodnotit své dlouholeté zkušenosti z činnosti samosprávy pro zkvalitnění rozhodování nových zastupitelů k rozvoji Líšně.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

Hlavně chci podporovat všechny rozumné návrhy svých kolegyň a kolegů ze ZMČ, protože jsem si moc dobře vědom, že vlastní prioritu v možný cíl aktivního zájmi ZMČ přetaví až koaliční dohoda. A protože Líšeň není samostatná obec,  spolu s tím chci připomínat, že k naplnění předvolebních slibů je potřebné být vždy včas a dobře připraven k  využítí všech věcných, finančních ajejich  časových možností, které se městské části nabídnou!

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Hlavně naplňováním reálného dlouhodobého strategického plánu svého komplexního rozvoje a ne na základě okamžitých subjektivních nápadů jednotlivých funkcionářů obce či místních spolků.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

viz výše

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

Čtenáře této ankety laskavě prosím o přečtení mého již dříve publikovaného vyjádření v Líšeňských novinách pod názvem Co se v Líšni povedlo a „taky povedlo“.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.