Sobota 18. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 29, 2018

 

Krátké představení Vaší osoby: 

Je mi 25 let a vystudoval jsem Podnikatelskou fakultu Vysokého učení technického v Brně a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Pracuji jako IT Specialista pro jednu významnou mezinárodní technologickou firmu. V současnosti stále aktivně hraji za místní fotbalový klub SK Líšeň, ale sport mám rád jako takový. Kromě sportu mám rád přírodu, rybaření, filmy nebo posezení s přáteli.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

V Líšni žiji od dětství, a mám ji rád, protože je mým domovem. Přál bych si, aby byla ještě lepší místem a to je i hlavní důvod, proč jsem se rozhodl aktivně zapojit do komunálního dění.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

Rád bych se věnoval zejména oblasti sportu. Dále mne také zajímá bezpečnosti a pořádek. A v neposlední řadě také zajištění dostupného bydlení pro rodilé Líšňáky.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Měla by se začít řešit problematická dopravní situace, ať už jde o křižovatku u supermarketu Lidl nebo třeba na Náměstí Karla IV., stejně jako zajistit bezpečnost chodců na přechodech a zastavit nesmyslné a nelogické budování, odnikud nikam, nevedoucích cyklostezek.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

Jako nejpalčivější problém vidím otázku bezpečnosti. Vandalismus, útoky a bezdůvodné napadání občanů, povalující se injekční jehly a neosvětlená zákoutí, která se stávající útočištěm různých kriminálních živlů, jsou dle mého největším problémem, který je potřeba začít, co nejdříve řešit.

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

V Líšni jsem hrdý na náš fotbalový tým SK Líšeň. Zejména díky skvělým výsledkům, ne jen jeho třetiligového A mužstva, ale také díky výsledkům všech týmu od přípravek až po ženy, mohlo v Líšni vzniknout plnohodnotné zázemí pro všechny naše týmy a také tribuna pro naše věrné fanoušky a diváky.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.