Čtvrtek 18. července 2024
Vložil vlisni.cz on July 06, 2021

Vážení spoluobčané,

jménem Spolku pro kvalitní bydlení v Líšni, z.s. vám chceme opět moc poděkovat za vaši podporu a důvěru. Téměř 1400 z vás podpořilo podpisem naši aktivitu proti zahušťování bytové výstavby na líšeňském sídlišti. Byli jsme velmi příjemně překvapeni vaším velkým zájmem o řešení problému. Na ulici jsme běžně potkávali lidi, kteří si o problematice povídali, denně nás mnozí telefonicky kontaktovali, a i v době po ukončení sběru podpisů stále ještě přicházejí další podepsané archy. Je velmi povzbudivé vědět, že v naší snaze zdaleka nejsme sami. Podstatné ale je, že tuto zřetelnou vlnu odporu zaznamenala i líšeňská radnice, a dokonce i Magistrát města Brna. Bude tedy možné nejen podat námitku k návrhu územního plánu, ale i účinně tlačit na politickou reprezentaci Brna.

Je velmi pravděpodobné, že tímto boj o změnu návrhu územního plánu nekončí. Doufáme, že se na vás v případě potřeby opět budeme moci obrátit, abychom společnými silami zabránili další výstavbě na úkor zeleně na líšeňském sídlišti.

Je důležité řešit tento problém na úrovni celého sídliště. Každá konkrétní lokalita ohrožené zeleně se týká stovek až tisíců obyvatel. Když je ale spojíme dohromady, jde bez nadsázky o hlas desetitisíců lidí. A ten nemůže ignorovat nikdo.

Spolek pro kvalitní bydlení v Líšni, z. s.               STOP ZAHUŠŤOVÁNÍ ZÁSTAVBY

http://www.spolekprolisen.cz/

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.