Čtvrtek 25. července 2024
Vložil vlisni.cz on December 07, 2016
Pordejna LIDL (zdroj: Lidl Česká republika, v.o.s.)

V Brně v Trnkově ulici bude v pondělí 12. prosince otevřena prodejna nové generace. Je již několikátou prodejnou podle nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese mnoho novinek. Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří mateřské školy Pastelka, Kvítek, Mariánka a Zeměkvítek.

Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v příjemných prostorách. Před prodejnou je čekají širší parkovací stání, parkovací místa pro rodiny s dětmi, nebo speciální vozíky pro upevnění autosedačky. Uvnitř prodejny jsou to pak širší uličky, nová pekárna, úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků rozšířené o 20%. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí, nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.  “Úplnou novinkou je WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak  možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu.” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Zaměstnanci budou mít nově k dispozici první patro, kde se dočkají velkoryse pojatého zázemí včetně sprch či odpočinkové místnosti včetně zastřešené terasy. Přibyly i kanceláře a školicí prostory. “Naši zaměstnanci jsou pro nás velmi důležití.  Proto jsme se v novém konceptu snažili jim co nejvíce vyjít vstříc a kromě optimalizace skladových ploch a tras při doplňování zboží jsme se snažili zvětšit a zpříjemnit i prostory určené k odpočinku,” dodala Holá.

Budova prodejny upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti bude využíváno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických  chladicích technologií. Využíváno je zde rovněž odpadní teplo z vybraných technologií.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin a zákazníci se mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto brněnskou prodejnu.

První den otevření bude spojen také s podporou místních mateřských škol. Ty podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl jim totiž z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den  věnuje částku 50 Kč. Výslednou sumu rozdělí mezi mateřské školy Pastelka, Kvítek, Mariánka a Zeměkvítek. Darované finance mateřské školy využijí na nákup učebních pomůcek. 

 

Úsek čerstvých potravin (zdroj: Lidl Česká republika, v.o.s.)
Terasa pro zaměstnance (zdroj: Lidl Česká republika, v.o.s.)
Pekárna (zdroj: Lidl Česká republika, v.o.s.)
Prosklená fasáda a pokladny (zdroj: Lidl Česká republika, v.o.s.)

Kategorie: 

Komentáře

Velké zklamání!!! Sleva -20% na vše = VELKÁ LEŽ Vše je spíše zdraženo!!! Prostory jsou větší,ale chybí pultový prodej masa a uzenin,prodejna novin a tabáku jako jsou ve Slatině.Nemohu si zde nakrájet chléb atd.Megalomanská stavba k ničemu,jediné co mohu pochválit jsou toalety pro veřejnost.

TO VYMYSLELY *VOPRAVDU* VÁŽNĚ-JAKÝ POČET -VČETNĚ INVALIDŮ A DŮCHODCŮ S MOTOR.VOZIDLY TO ODRADÍ-ABY U VÁS UTRATILI NĚJAKÝ TEN OBULUS-DEBILÁRNA ........... SNAD JE TO I PALACENÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DĚKUJI , I ZA ODPOVĚĎ. STARÁ PRODEJNA BYLA PO RUCE A STAČILA KUPUJÍCÍM......................... TAKŽETAK

Jak již někdo někde napsal: Pokud je vidět od dveří jedné prodejny ke druhé, nic Vás nenutí navštěvovat tu se závorou. Takže tak.