Sobota 09. prosince 2023
Vložil admin on December 08, 2010

obrazekPortál vlisni.cz se snaží být otevřený všem uživatelům i Vašim názorům. Z tohoto důvodu zavádíme novou rubriku s názvem Vaše názory, kde budou uveřejňovány Vaše články, které nám pošlete.

Článek vložíme za Vás

Články nám můžete posílat ve standardním formátu (txt, doc, docx; případně i s Vaší fotografií nebo doprovodnými fotografiemi k textu) a my jej uveřejníme pod Vaším jménem v uvedené rubrice.

A jak články a podklady posílat? Prostřednictvím mailu vlisni(@)vlisni.cz. My Vaše podklady zpracujeme do webové podoby a uveřejníme. Pod každým článkem bude standardně nastavena možnost komentářů pro ostatní uživatele a článek bude uveřejněn na úvodní stránce.

Administrátor nebude provádět žádnou korekturu Vašeho článku, jen tu, která souvisí s vizuálním zobrazením stránky.

Osobní Blog

Pro zdatnější uživatele, kteří chtějí vést svůj vlastní blog na našich stránkách máme možnost publikování článků přímo z Vašeho počítače. Vkládání článku je podobné jako psaní dokumentu v MS Word. Tato možnost je momentálně testována, ale již nyní se můžete přihlásit prostřednictvím mailu vlisni(@)vlisni.cz. Administrátor vytvoří účet, který Vám umožní přímé vkládání článků na stránky portálu vlisni.cz. Takový článek se uveřejní pod přihlašovacím jménem přímo na hlavní stránce. Standardně bude pod každým článkem vložena možnost psaní komentářů pro ostatní uživatele.

Závěrem

Nebráníme se uveřejnění jakéhokoliv článku, příspěvku, či názoru. Nicméně vyhrazujeme si právo články, které budou porušovat zákon, vymazat nebo neuveřejňovat. Naší snahou je možnost svobodně se vyjádřit, ne někoho urážet či vulgárně napadat. Chceme být portálem slušných lidí pro slušné lidi. Přidejte se i Vy.

Logo

Kategorie: 

Komentáře

Děkuji za možnost publikovat i poezii, či spíše zprávy o ní a tak ji znovu přiblížit čtenářům. Vejnarová Čáslav