Neděle 26. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 02, 2014

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně, a máte představu o tom, jakým způsobem je budete reálně řešit?: 

Nejpalčivější problémy? Kde začít? V každé oblasti, o které budeme mluvit, bychom mohli najít palčivý problém, který je potřeba řešit. Takže konkrétní asi neřeknu. Ale mám vytypované okruhy, ve kterých by se ty nejpalčivější problémy řešit určitě měly. Jedná se zejména o sociální oblast, dopravu a její bezpečnost, komunikace radnice s občanem a atd. Nerad bych na něco zapomněl.

A řešení se odvíjí od daného problému.

Jaké jsou největší úspěchy Vaší dosavadní práce v komunální politice (případně jakým způsobem se občansky angažujete)?: 

V komunální politice jsem se dosud neangažoval. To spíše vidím jako pozitivum. Nejsem ovlivněný a myslím, že proto dokážu přinést něco nového.

Jaká je Vaše profese a vaše zájmy a kterými tématy konkrétně se budete zabývat v komunální politice?: 

Profesí jsem strojař-technolog (materiálové a technologické inženýrství). Pracuji v české společnosti, zabývající se realizací investičních celků v oblasti jaderné energetiky, čistíren odpadních vod, petrochemii a atd.

Mým koníčkem se mně stala, mimo jiného, i práce. Dále mně udělá radost dobrá komedie, uchu lahodící hudba, dobré jídlo. A když se podaří, že je možno toto sdílet společně s přáteli, nemá to chybu.

V komunální politice se chci zabývat vším, co bude potřeba, ale zejména oblastí sociální, a to především seniory. Vůči seniorům cítím velký dluh a taky možnost ho napravit.

Jak konkrétně chcete podporovat občanská sdružení a činnost vycházející z aktivit občanů?: 

Na tuto otázku teď nemohu odpovědět. Vše se odvíjí od podnětů, které by se ke mně dostaly. Vždy se držím zásady, že každý nápad v sobě může nést jistý potenciál. A pokud podněty tyto budou obsahovat, snad se podaří nalézt formu té nejvhodnější podpory.

Uveřejněno se souhlasem kandidáta/kandidátky. Texty neprošly redakční ani jazykovou úpravou.

Komentáře

"Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně?" "V každé oblasti, o které budeme mluvit, bychom mohli najít palčivý problém, který je potřeba řešit. Takže konkrétní asi neřeknu." Hodlate stejne vyhybavym zpusobem komunikovat s obcany i po volbach ? Sam sebe povazujete za nezkuseneho (V komunální politice jsem se dosud neangažoval), chcete se zabyvat vsim, co je potreba a presto (ci navzdory) "na tuto otázku teď nemohu odpovědět." Pokud nemuzete odpovedet ted, je mozne, ze nebudete moci odpovedet ani v budoucnu. Vlastne jsem nedozvedel vubec nic. Dekuji, nechci.
Připojuji se k názoru Iva Rehurka! NIC JSEM SE NEDOZVÉDĚL !! Přemýšlím, čím to je... že by kandidát o problematice v Líšni nic nevěděl, nebo neměl svůj názor ? Píšete: "Na tuto otázku teď nemohu odpovědět. Vše se odvíjí od podnětů, které by se ke mně dostaly." Vy chcete být politik a získat hlas voličů, podněty by jste měl vyhledávat Vy a ne čekat že k Vám přijdou !!! Dále uvádíte: "V komunální politice jsem se dosud neangažoval. To spíše vidím jako pozitivum. Nejsem ovlivněný a myslím, že proto dokážu přinést něco nového." Takový přístup je opravdu velice inovativní a ve spojení s Vaší odpovědí otazky se Vás ptám, proč chcete kandidovat? Někdo Vás nutil ?