Úterý 21. května 2024
Vložil admin on August 29, 2011

portál vlisni.czVzhledem k narůstajícímu počtu dotazů na způsob fungování těchto stránek, jsme se rozhodli vydat toto prohlášení:
Portál vlisni.cz je webovým portálem o životě, dění, historii a o všem, co  nějakým způsobem souvisí s městskou části Brno – Líšeň.  Naší snahou je informovat se navzájem a veřejně o činnostech, které souvisí s Líšní. Webové stránky nemají žádnou redakční radu. Každý občan, skupina či sdružení mohou na tyto stránky zasílat články, fotografie a oznámení, které chtějí zveřejnit.
Portál vlisni.cz není politicky orientovaný a do budoucna nemáme v úmyslu tuto orientaci měnit.
Každý, kdo chce veřejně říci svůj názor na dění v Líšni, může zaslat svůj příspěvek na adresu vlisni@vlisni.cz .Váš příspěvek bude v nezměněné formě uveřejněn. Naší snahou není měnit nebo upřednostňovat názory ostatních občanů. Chceme touto formou umožnit všem se vyjádřit, informovat, případně podělit se o své zkušenosti.
Portál vlisni.cz nenese žádnou odpovědnost za takto uveřejněné články a Vámi zaslané články budou uveřejňovány se jménem odesílatele.
Žijeme v moderní době, a proto Vás všechny vyzýváme, aby Vaše názory, články, připomínky splňovaly základní společenské hodnoty slušného chování. Tím máme na mysli slušné vyjadřování, nenapadání se navzájem atd.  K vyjádření souhlasu-nesouhlasu,připomínky, slouží pod článkem diskuze, ve které se může každý vyjádřit k danému problému.
Portál vlisni.cz, který tvoří malá skupina spolupracovníků, se snaží průběžně a v rámci svých možností informovat ostatní.

portál vlisni.cz

Kategorie: 

Tags: