Středa 22. května 2024
Vložil vlisni.cz on May 03, 2018
Demontáž nafukovací haly (foto: SK Líšeň)

Nafukovací hala na ZŠ Novolíšeňská má za sebou první  sezónu. Hala byla v provozu přes zimu  od 13. listopadu do 3.dubna.
Všichni účastníci si na nové prostory velmi rychle zvykli a patřičně si osvojili organizaci a způsob sportování v této hale. V dopoledních hodinách byla hala využívána žáky základní školy v rámci hodin povinné tělesné výchovy. Každý týden to bylo 20 hodin a v každé hodině cca 15-20 žáků, celkem za 20 týdnů cca 8 000 dětí, kteří měli téměř ideální možnosti ke sportování v zimních měsících.
V odpoledních hodinách zde probíhaly sportovní koužky pod vedením učitelů, zájmová činnost školní družiny a také jsme pod střechou haly uspořádali turnaje v přehazované a v minivolejbale těch nejmenších, a to nejen z naší školy, ale i ze škol v okolí, hala posloužila za 5 měsíců provozu dalším cca 2 000 dětí.
V odpoledních hodinách tyto nové prostory využívali hráči a hráčky SK Líšeň z řad přípravek a žáků. Každý týden halu využívalo cca 300 dětí, za dvacet týdnů cca 6 000 dětí . Ve večerních hodinách "nafukovačka" patřila  široké veřejnosti, za dvacet týdnů se vystřídalo cca 1 500 dospělích.

O víkendech zde probíhaly různé turnaje hlavně pro děti a mládež, zúčastnilo se cca 1 000 mladých sportovců

Celkem halu na tréninky, turnaje, zábavu,.. navštívilo cca 18 500 nadšených sportovců

Hala splnila na 100 % svůj  účel sportovního využití. Byla velkým přínosem v období dlouhé zimní přípravy a patří ještě jednou velké poděkování MČ Brno-Líšeň za její nákup a uvedení do provozu.
Už teď se opět těšíme na její provoz v zimních měsících.

 J. Novák, ředitel školy Novolíšeňská,

D. Linger, výbor SK Líšeň

Demontáž nafukovací haly (foto: SK Líšeň)
Demontáž nafukovací haly (foto: SK Líšeň)
Demontáž nafukovací haly (foto: SK Líšeň)
Demontáž nafukovací haly (foto: SK Líšeň)

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.