Pondělí 20. května 2024
Vložil vlisni.cz on January 12, 2018
Prezentace Mgr. Viktora Dražana, Ph.D (foto: Líšeňský spolek pro pohodu bydlení)

Zástupci Líšeňského spolku pro pohodu bydlení se setkali dne 20. 10. 2017 s třiceti delegáty a přáteli John Marshall Law School a s představiteli občanského života v Chicagu. Organizátorem mezinárodního projektu, kterého jsme se stali součástí, je Nadace VIA.

Našim hostům jsme představili Líšeň, setkání se konalo na Dělňáku, o to více nás mrzelo, že výhled na Kostelíček zakrývala mlha.

Seznámili jsme je s problematikou, kterou se zabýváme, s cílem zachovat krajinný ráz Líšně, městotvornost plánované výstavby a pokrytí potřeb veřejné infrastruktury. Představili jsme činnost a vznik našeho spolku, témata i výsledky spolupráce s partnery i problémy, se kterými se potýkáme, realizovanou petici s podporou 1500 spoluobčanů.

Závěrem proběhla zajímavá a velice příjemná diskuze, spíše beseda a předávání zkušeností. Děkujeme manažerce Nancy Fehr z John Marshall Law School a partnerům z Nadace VIA za možnost být součástí tohoto projektu a Mgr. Viktoru Dražanovi, Ph.D. za prezentaci spolku v angličtině a pomoc při tlumočení.

Líšeňský spolek pro pohodu bydlení, Andrea Fischerová, Silvie Dražanová

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.