Sobota 22. června 2024
Vložil vlisni.cz on January 26, 2017
Kvítek (Foto: společnost Lidl)

Brněnské mateřské školy Pastelka, Kvítek, Mariánka a Zeměkvítek  dostaly příjemný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Trnkova získaly od společnosti Lidl  částku 163 800 korun. Tu si rozdělily rovným dílem.

Nákupy v nově otevřené  prodejně Lidl mohli zákazníci 12. prosince využít i pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskuteněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala mateřským školám Pastelka, Kvítek, Mariánka a Zeměkvítek 50 Kč. Každá se tak 19. ledna mohla radovat z  částky 40 950 Kč. Darované peníze budou využity na nákup nových pomůcek a vybavení.

„Pro nás je podpora mateřských škol především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Brna, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme. Pro děti je číslo na darovacím šeku samozřejmě abstraktní, ale když jim paní učitelky vylíčily, co za to pořídí, nemohly se dočkat. A to je pro nás největší odměnou.“ okomentovala darovanou částku Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

RC Pastelka (zdroj: společnost Lidl)
Kvítek (zdroj: společnost Lidl)
Mariánka (zdroj: společnost Lidl)
Zeměkvítek (zdroj: společnost Lidl)

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.