Sobota 22. června 2024
Vložil vlisni.cz on June 24, 2023
Zdroj: spolek Líšeň sobě

Milé Líšňačky, milí Líšňáci i přespolní. Na vědomost se dává, že Festival Líšeň sobě nezahálí a pilně plánuje svůj XIV. ročník. Letos ve velké a pompézní verzi, Divadlo Líšeň totiž slaví bujarých 25 let své existence v průběhu celého srpna, a tak se s nimi budeme veselit i na Festivalu. A co nás letos čeká?

V pátek 18. srpna se vydejte na Kostelíček. V tomto nádherném prostředí zahraje Opera Diversa svoje znovuuvedené Manželské miniopery. Cestou se Kostelíček se ale nezapomeňte zastavit na Obecké 13, na Dvorkové scéně Divadla Líšeň, kde bude možné shlédnout výstavu loutek Tondy Maloně. Jeho loutky znáte nejen z inscenací Divadla Líšeň, je také autorem několika ostatkových maškar. A aby toho divadla nebylo málo, na dobrou noc zahraje Divadlo Líšeň hru Andělé z lesa (opět na Dvorkové scéně).

Sobota 19.8., opět na Kostelíčku, bude více patřit hudbě, divadlo pro děti je však samozřejmostí. Kromě místních folklorních a hudebních uskupení se pak můžeme těšit na postcountry uskupení Napoli, ale hlavně na náčelníky lidu Čanki, ČANKIŠOU! Tak si pište do diářů, 18. - 19.8. Festival Líšeň sobě na Kostelíčku a v přilehlém okolí, v případě deště na Dělňáku. Těšíme se na vás!

P.S.: Pokud byste rádi na Festivalu měli stánek se svými handmade výrobky, nebo byste se rádi zapojili do organizace, neváhejte nás kontaktovat na lisensobe@email.cz
Podrobnosti o dalších akcích v rámci srpnového Festivalu Čtvrtstoletí Divadla Líšeň najdete na webu divadla - www.divadlolisen.cz

Za spolek Líšeň sobě
Filipína Cimrová 

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.