Čtvrtek 18. července 2024
Vložil admin on September 14, 2013

Ve čtvrtek 26. září v 16 hodin jste srdečně zváni na Den otevřené branky do nové zahrady lesní školky Mariánky. A na nový web jakbysmet: www.lesnimarianka.cz

Chcete, aby se Vaše děti těšily do školky, a vracely se vyběhané, zdravé, spokojené a veselé? Přihlaste je do Mariánky – Máme ještě několik volných míst!

Ať se Vaše děti můžou každý den rozletět, bavit se a učit v přírodě, s bezpečným zázemím a plnohodnotnou výchovně-vzdělávací péčí.

V druhém roce fungování Dětského lesního klubu Mariánka uvítáme děti v novém zázemí rozlehlé zahrady s útulnou dřevěnou chatou kousek od lesa. Najdete ji na konci ulice Samoty v Brně-Líšni, pár minut pěšky od zastávky Kubelíkova (bus č. 58)

Pedagogická koncepce je založena na myšlence „s dětmi venku za každého počasí bez zdí a plotů“, a je zaměřena na plnohodnotný rozvoj kompetencí dětí a na využití rozmanitého prostředí zahrady a lesa.

Program probíhá venku na zahradě a v lese za každého počasí. V případě velmi nepříznivého počasí se činnost přesouvá do chráněného prostoru chatky, nebo probíhá náhradní program, např. návštěva divadla nebo muzea.

Vycházíme z konceptu „Respektovat a být respektován, a využíváme prvky Montessori a Waldorfské pedagogiky.

Přijďte se podívat na Den otevřené branky (ve čtvrtek 26. září v 16 hodin), nebo na náš nový web www.lesnimarianka.cz

Marcela Dibelková

 

Kategorie: 

Tags: