Sobota 22. června 2024
Vložil admin on September 29, 2013

Kdy a proč v září zářily dětské oči v Dětském lesním klubu Mariánka?

  • V pondělí 2. září, protože:

Začal první den nového školkového roku, a pedagogové je uvítali u dřevěné chatky v krásné nové zahradě na ulici Samoty v Brně-Líšni.

  • Každý další den ráno, protože:

Skřítek Mariánka je každé ráno čeká u své pařezové chajdaloupky, aby si všichni spolu mohli popovídat, jak se mají, a dozvědět se, co zajímavého budou ten den venku dělat.

  • V pondělí 16. září, protože:

Na zahradě Mariánky jim přes víkend tatínkové postavili opravdové velké týpí, a na návštěvu přijela paní muzikoterapeutka vyprávět indiánskou hudební pohádku.

  • Ve čtvrtek 19. září, protože:

Nezazvonil zvonec, a pohádky nebyl konec, ale naopak začal Zvoneček, dopolední společný kroužek pro rodiče a děti.

  • Ve čtvrtek 26. září, protože:

Barevná branka Dětského lesního klubu Mariánka byla tento den otevřená všem zvídavým i zvědavým, kteří se přišli podívat do nové zahrady, seznámit s pedagogy, a přihlásit své děti do Mariánky. Září sice končí, ale dětské oči v Mariánce budou zářit nadšením, údivem i smíchem celý rok, protože je každý čekají nové objevy a zázraky měnící se přírody, společné hry, akce a dobrodružství venku s kamarády, a také moudrosti a legrace skřítka Vítka. A kdyby moc pršelo, čeká je zahřání a tvoření v útulném zázemí zahradní chatky. A samozřejmě taky – no, co ještě? Přece pohádky! :)

www.lesnimarianka.cz
Marcela Dibelková PR Mariánky

Kategorie: