Pondělí 24. června 2024
Vložil vlisni.cz on February 13, 2016
Veřejná debata v Líšni (vlisni.cz)

Angažovat se v kauzách, které se řešily a řešit budou?

V návaznosti na veřejnou debatu Výstavba v Líšni, kterou inicioval spolek Líšeň sobě a pořádal ji společně s portálem vlisni.cz a ÚMČ Brno-Líšeň, 9.2.2016, vytanuly jako aktuální k řešení 4 lokality v Líšni. Řada z účastníků a účastnic debaty, ale i dalších místních obyvatel Líšně se ihned ptá, co mohou dělat.

NESEHNUTÍ Brno je s aktivními lidmi z Líšně dlouhodobě v kontaktu, společně jsme usilovali o záchranu borovic na Horníkové nebo zastavení aktualizace územního plánu. Rádi budeme ve spolupráci pokračovat a navrhujeme tedy, aby se ke každé z kauz - Kostelíček, Ziková, Fajmonové, Novolíšeňská - spojili lidé, kteří se kauze chtějí věnovat. Spojte se buď přes facebook nebo přes maily, telefony, založte si webovou stránku.

Za každou kauzu si zmapujte, v jaké je fázi. A pak se nám ozvěte - zástupci či zástupkyně jednotlivých lokalit -  domluvíme se na postupu, co a jak můžete, jako místní lidé, podniknout.

Propojit se musíte vy, za vás to nezvládneme.

Ideálně v komentářích pod tímto textem napište, kdo chcete tu kterou kauzu zastupovat včetně kontaktu na vás. Poslouží to těm, kteří vás rádi podpoří, kteří se mohou obracet z žádostí o aktuální informace. A pro NESEHNUTÍ to budou kontaktní osoby pro další konzultace.

Hanka Chalupská
koordinátorka programu Občanské oko

NESEHNUTÍ Brno
třída Kpt. Jaroše 18, 602 00 Brno
731 181 990

Kategorie: 

Komentáře

Za kostelíček je to spolek Líšeň sobě, který se angažoval v petici proti výstavbě, žalobě Aktualizace, která umožňovala stavět v okolí kostelíčku bytovky a bude se angažovat i v současné situaci - tvorba regulačního plánu. Pokud se chcete s námi podílet na aktivitách kolem kostelíčku, prosím pošlete mi svůj mejl do zprávy - pavla@divadlolisen.cz. Díky.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.