Sobota 18. května 2024
Vložil vlisni.cz on March 15, 2016

Tramvajová trať vedoucí ze Stránské skály do Líšně má znovu sloužit veřejnosti. Tramvaje by se tak do těchto míst znovu podívaly po více než padesáti letech. Trať by se od stávající smyčky u Stránské skály měla prodloužit o necelé tři kilometry, konečnou má mít v prostoru muzea MHD na Holzově ulici. Plánované prodloužení bude křižovat čtyřproudou Drčkovu ulici i její napojení na Holzovu ulici. Více o plánovaném prodloužení nám řekl místostarosta Miloš Freiberg.

Zvukový záznam z veřejné debaty + materiál ke stažení neleznete na stránkách ÚMČ (zde)

Kategorie: 

Komentáře

Konečně. To to trvalo. Hlavně tady ta trať celou dobu vede a existuje (papírově). Tak nechápu, jaké výstavbě chtějí bránit. Obyvatelé přilehlých domů si nezákonně zabrali drážní těleso a postavili si na něm černé stavby a teď chtějí něco blokovat?

Tomu človíčkovi, co ve videu vyhrožuje "veškerými možnými právními cestami", se obnovení provozu zjevně nelíbí, nejspíš vlastní přilehlou nemovitost a možná si i něco načerno na traťovém tělese postavil. Jako lze ho chápat. Na druhou stranu brzy zjistí, že se nikam nedostane a sám z toho vycouvá, jen by ho to stálo moc peněz. Nejde o výstavbu, ale o rekonstrukci stávající tratě.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.