Neděle 26. května 2024
Vložil vlisni.cz on April 26, 2016

Jak jsme začátkem roku informovali (zde), Magistrát města Brna odvolal na návrh líšeňské radnice ředitelku mateřské školky Sedmikráska na Šimáčkově ulici. V posledních letech tam bylo zjištěno více nedostatků a vzhledem k plánované rekonstrukci se radnice rozhodla provést zásadní krok. Novou ředitelku už ale shánět nebude. Více ve videu

Kategorie: 

Komentáře

Doufáme, že se starosta už poučil a místo ředitelky ve zmíněné mat. škole už žádným známým ani karádkám nabízet a slibovat nebude. Stačilo to. Děti nejsou pokusná zvířata a v neposlední řadě ani p.učitelky. konečně snad nastane kýžený klid a stabilní prostředí. jen aby ta bývalá ředitelka byla po právu odsouzena, protože jinak nechápem, jak může mít tu drzost a shánět si na magistrátu nové ředitelské!!!!!!!!místo. Jak to že není ve vyšetřovací vazbě? A ještě beze z pracáku peníze i tím svým druhým zlodějem. K tomu ještě neschopenka. Hnus!!!!
To je do nebe volající.Tomu snad na radnici uděláte přítrž ne ???

Zkusím to napsat ještě jednou a na tomto webu zopakuji. že jsem se na výběru paní ředitelky nepodílel. V komisi, která ji na magistrátě vybírala jsem neseděl. Pokud máte pochyby obraťte se prosím na Odbor školství a tělovýchovy MMB, nebo se zeptejte na průběh někoho, kdo paní ředitelku vybral.
Nevím, ale působí to ne mne, že Vás tento problém příliš nezajímá, protože kroky, které jsme učinili ukazují na pravý opak :-) Právě proto, že experimenty nechceme jsme školku svěřili paní Mgr. Nině Menšíkové - zkušené ředitelce z Bří Pelíšků.
Přeji Vám pěkný den

Zajímá nás tento průběh pana starosto, jen nechápeme, proč vyšetřování zmíněné O.Raimishové trvá tak dlouho a není ve vazbě? Jinak doufáme v lepší zítřky.
Ale ještě jinak.. S Tomášem Anderlem jste velcí kamarádi, protože i předchozí ředitelka si také u komise byla jista svým zvolením. Proto Vám vytýkáme Vaše známé a kamarády. Úspěšný den přejeme.

Vážení nespokojení rodiče, členkou výběrové komise jsem za MČ byla já, za mateřskou školku Sedmikráska jedna z jejích učitelek, další členové byli z MmB a z JmK, pokud si dobře vzpomínám (je to už přeci jen delší dobu) i ze školské inspekce. Špatně se reaguje na stížnosti nekonkrétních nespokojených rodičů, ale s konkrétními nespokojenými rodiči jsem o situaci na školce komunikovala já i pan starosta. Řešili jsme ji a udělali to, nač jsme měli kompetence. pokud jste nespokojení s jednáním magistrátu, policie, pracovního úřadu a ošetřující lékařky, musíte se obrátit se svojí stížností na ně. Skutečně není v naší moci udělat přítrž problémům, o kterých se zmiňujete. S pozdravem, Eliška Vondráčková

Jste velmi liknaví, ještě jste ani neudělali audit, natož na ni podat trestní oznámení.!!!Museli byste pohnout .

Pane starosto, doufám, že alespoň Vy mně odpovíte proč se nesečou trávníky kolem domů, tak jako to bylo obvyklé
v minulých letech. Bydlím na Bednaříkové 11 a je to tristní pohled na téměř metr vysokou trávu kolem schodů a jinde.
Na tento problém jsem se ptala - e-mailem - paní místostarostky, která občana patrně považuje za něco pod její rozlišovací
schopnost, protože mi neodpověděla. V předchozích letech jsme v tomto období měli trávník minimálně 14 dnů posekaný a nikdy se nestalo to, co vidíme kolem sebe teď.

Paní Marková, Váš dotaz jsem obdržela v pondělí odpoledne, reagovala jsem na něho ve středu dopoledne. Věřím, že reakce do 48 hodin není projev arogance a nezájmu o občana. Důvodem je mimo jiné i to, že nesedím jen v kanceláři, ale pohybuji se s pracovníky úřadu v terénu, kde se s novými firmami dolaďuje postup sečení, odvozu košů, přípravy blokového čištění. Psala jsem Vám, že původní firma prováděla pokosy v dubnu, první měl proběhnout obvyklým způsobem, od května začínají nové, posílala jsem Vám harmonogram postupu, dnes bude aktualizován a zveřejněn na webu radnice.
Zdravím a přeji Vám hezký den,
Eliška Vondráčková

To je pravda. Já bydlím ve Staré Líšni a je naprosto zoufalá situace pro alergiky'! Všude náletové plevele a vysoká tráva. Kam jdou platy pracovníků na sekání? Neschopná radnice a její členy je třeba už nevolit!!!

plevel je to, co roste tam, kde vy nechcete.

Teda Pepo, ty jsi hlava!!!

Přemýšlej

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.