Neděle 26. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 25, 2016

Líšeňská radnice chce spustit další fázi projektu revitalizace rokle. Pokud se jí podaří získat dotace, území už v příštím roce ožije další zelení, místem, kde bude možné grilovat nebo menší vodní kaskádou, která poslouží jako brouzdaliště. Chybět nebudou ani nové cesty nebo vyhlídky.

Kategorie: 

Komentáře

Volby se blíží, začíná se mluvit o revitalizaci rokle. "Vybudovat" ohniště je pro voliče opravdu obrovský argument. Co třeba místo menší vodní kaskády začít makat na aqvaparku typu Kuřim? V Rakousku jej má každá středisková obec... A pokud rokle podobnému projektu stavebně nevyhovuje, co bazén v místě bývalého lomu na Hádech s fantastickým výhledem na Brno. Místa je tam dost.

Moc si nedovedu představit že, by na Hádech, které jsou včetně "kačáků" chráněny vzniklo koupaliště typu Kuřim či Pasohlávky.

Rád bych připomněl, že v současné době jsou sklony nově budovaných cest v rokli nepřekonatelné pro vozíčkáře. Doufám, že v budoucnu na nás vozíčkáře bude pamatováno a cesty budou vyhovovat v podélném i příčném náklonu.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.