Středa 29. listopadu 2023
Vložil vlisni.cz on October 05, 2014
Ilustrační foto (zdroj: vlisni.cz)

V naší zemi máme několik druhů voleb. Volíme prezidenta, senátory, poslance a zastupitele do krajů a obcí. Každý druh volby je do jisté míry jiný. Zatím co do parlamentu volíme lidi, které většinou neznáme, ty komunální jsou nám přeci jen blíž. Jsou zde jména kandidátů, kteří s námi žijí a někteří i aktivně tvoří a ovlivňují náš komunitní – líšeňský život.

Na stránkách vlsni.cz jsme uveřejnili krátké představení kandidátů do líšeňského zastupitelstva a formou komentářů máme možnost se zeptat na to, co nás zajímá. Chceme znát jejich názor. Vice zde. Děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili.

Někteří kandidáti aktivně odpovídali na dotazy a také vedli dialog mezi sebou navzájem.  Obhajovali své nápady a upřesňovali své vize. Někteří kandidáti neodpověděli, nebo odpovídali tak, že se samotné otázce vyhnuli.

Objevili se zde rozdílné vize. Některé přesahují několikanásobně rozpočet i možnosti Líšně a jeví se nereálně. Ale našla se i společná témata, na která mají politici podobný názor napříč politickým spektrem.

Sliby a vize kandidátů zůstanou na našich stránkách po celé volební období, abychom s odstupem času mohli sledovat naplňování slibovaného předvolebního menu.

Strany, za které kandidáti nastupují do voleb, jsou jen „auta“ (značky), které nás mohou svést, ale řidič je konkrétní kandidát. Kandidát, který může řídit bezpečně, nebo s námi havarovat.

Je to jen v našich rukou, jaké „auto s řidičem“ si vybereme a komu dáme důvěru nás dál vést.

Přijďte k volbám. Je to jen pár minut vašeho času, který ovlivní život v celé Líšni na čtyři roky.

Komunální volby proběhnou 10-11. 10. 2014. Více informací k volbám naleznete zde -  na oficiálních stránkách MČ Brno-Líšeň.

S. Karafiát

Kategorie: 

Tags: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.