Středa 22. května 2024
Vložil vlisni.cz on April 28, 2020
(zdroj: autor článku)

Děkujeme touto cestou Střední průmyslové škole chemické v Brně, která nám darovala 40 litrů odborně namíchané desinfekce anti-covid dle WHO určené pro občany Líšně.

Tuto desinfekci jsme rozlily do lahviček, které jsme mohly pořídit v dostatečném množství díky ochotě řady firem, které nám části svých objednávek přenechaly. Desinfekci jsme tak mohly osobně roznést alespoň malé části líšeňských občanů tak, aby mohli při svých nutných nákupech nebo jiných nutných pochůzkách chránit sebe i své blízké.

V současné době máme k dispozici ještě několik kusů dezinfekce, prioritně ji rozdáváme potřebným seniorům, hendikepovaným, nemocným a samoživitelkám. Lidem, kteří si ji sami, ať již z jakéhokoliv důvodu, pořídit nemohou. Pokud pro sebe dezinfekci potřebujete nebo máte ve svém okolí potřebného, prosím kontaktujte nás - info@spoluvlisni.cz nebo tel. č. 603 574320

Všem vám vážení spoluobčané přejeme, abyste současnou situaci zvládli ve zdraví a klidu a abychom se opět všichni mohli potkávat s viditelným úsměvem na tvářích.

Zastupitelky Eliška Vondráčková (KDU-ČSL) a Silvie Dražanová (nestraník), Spolu v Líšni

Kategorie: 

Tags: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.