Čtvrtek 18. července 2024
Vložil vlisni.cz on April 02, 2018
Trafostanice ul. Mifkova

Energetická společnost E.ON ve spolupráci s líšeňskou radnicí a Ateliérem Studánka proměnily nudné hnědé kostky trafostanic v barevné obrazy.

Hned dvě trafostanice v Líšni o Zeleném čtvrtku změnily svoji podobu. V den Velikonočních prázdnin zamířily děti z Ateliéru Studánka na Jírovu a Mifkovu ulici, kde pomocí barev a štětců vyzdobily zdi stanic, které jim posloužily jako malířské plátno.

„Chtěli jsme dát prostor dětem a jejich fantazii. Jsem ráda, že myšlenka malování na trafostanice našla podporu na líšeňské radnici. Ateliér Studánka odvedl skvělou práci, za kterou jim velice děkujeme,“ uvedla Zuzana Oujezdská ze společnosti E.ON.

Jedná se o první společný projekt mezi líšeňskou radnicí a společností E.ON, která vlastní transformovny nejen v ulicích Líšně. Podle starosty Břetislava Štefana mají hlavní podíl na zušlechtění kostek především dětí z Ateliéru Studánka. Radnice projekt podpořila štětci a barvou. Společnost E.ON zajistila nátěr trafostanic bílou barvou. O tom, jak se projekt povedl, se mohou přesvědčit lidé sami.

-vlisni.cz-

Trafostanice ul. Jírova  (zdroj: facebook.com)
Trafostanice ul. Jírova  (zdroj: facebook.com)
Trafostanice ul. Jírova
Trafostanice ul. Jírova

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.