Sobota 09. prosince 2023
Vložil admin on June 04, 2013

Poliklinika HorníkovaRada městské části Brno-Líšeň schválila záměr oznámení, předběžné opatření ve věci vypsání výběrového řízení na II. etapu a zároveň poslední část rekonstrukce polikliniky Horníkova.
Po I. etapě, která probíhala od ledna do dubna, jsou v celém objektu vyměněny původní okna za nová plastová. Už nyní se prostředí v ordinacích a čekárnách zlepšilo a zejména očekáváme úspory v této energeticky náročné budově.

Poslední část zachování a udržení polikliniky v Líšni je zaměřena na rekonstrukci střechy včetně přilehlých teras, zateplení a novou fasádu, opravu schodišť a anglických dvorků. Současně bude probíhat projekt rozšíření parkoviště před poliklinikou o nových 44 míst.

I v této části rekonstrukce se dá počítat s určitým omezením v provozu, avšak práce by neměly mít vliv na ordinační doby lékařů. Nebude tedy nutné kontrolovat, zda nedošlo u vašeho lékaře ke změně ordinačních hodin, ale věnujte prosím, při návštěvě polikliniky zvýšenou pozornost z důvodu bezpečnosti na probíhající stavbě.

Předpokládám, že veškeré práce skončí do konce roku 2013 a poliklinika v Líšni dostane po dvaceti letech novou tvář a bude i nadále sloužit líšeňským občanům. Zachování polikliniky pro nás bylo prioritou a jsem rád, že nakonec nedošlo na černé scénáře předpovídající její prodej a zánik.

 

Jozef Sedláček
místostarosta MČ

 

Kategorie: 

Komentáře

I kdyz nefandim faraonskym manyrum policke reprezentace, tohle je super vec...dat dokupy dlouho odkladany problem.