Pátek 01. prosince 2023
Vložil vlisni.cz on June 24, 2023

Datum: 

Středa, 13. Září 2023 - 17:00 to 19:00

Místo akce: 

Společenský sál líšeňské radnice, Jírova 2, Brno-Líšeň

Kontakt: 

www.brno-lisen.cz

Přijďte vyjádřit svůj názor na Líšeň

Vážení obyvatelé, vedení městské části Brno-Líšeň se v létě loňského roku rozhodlo s pomocí konzultační společnosti GaREP, spol. s r.o. zpracovat si strategický plán rozvoje na období 2024–2033.

Zpracování strategického plánu míří do finále. Diskuze o budoucnosti Líšně vrcholí. Co je potřeba v Líšni udělat pro kvalitnější život? Co vám v Líšni vadí? Nyní se můžete do diskuze o směřování Líšně zapojit znovu i vy. Po zapojení do dotazníkového šetření názorů obyvatel, o kterém jste byli informování v březnovém čísle Líšeňských novin, nás čeká diskuzní setkání s obyvateli. Proběhne ve středu 13. 9. 2023 od 17:00 na Úřadu městské části Brno-Líšeň na Jírové 2 ve společenském sále v přízemí. Předpokládaná doba setkání nepřesáhne 2 hodiny. Na setkání vám bude představena pracovní verze strategie a proběhne diskuze o budoucnosti Líšně.

Proč se zúčastnit?

Ve strategickém plánu je stanoveno, na co budou v budoucnu vynaloženy finanční prostředky Líšně.

Pojmenování konkrétních řešení ve strategickém plánu zvyšuje připravenost městské části k případnému podání žádostí o dotační podporu na rozvojové projekty a zvyšuje šance získat tyto vnější finanční prostředky.

Po dotazníkovém šetření s obyvateli o tom můžete vyjádřit svůj názor i vy. Po setkání bude strategický plán finalizován a předložen zastupitelstvu ke schválení.

Pro další aktuality sledujte web městské části www.brno-lisen.cz.

Kolektiv týmu GaREP, spol. s r.o., garepgarep.cz, www.garep.cz